Přijímačky nanečisto

Těžko na cvičišti, lehko na bojišti

Přijímací zkoušky nanečisto nabízíme pro žáky 5. a 9. tříd.

Chystá se vaše dítě na jaře 2023 na přijímací zkoušky na střední školu či gymnázium? A chcete mít jistotu, že jimi projde bez zbytečného stresu? Již pátým rokem vám nabízíme možnost zkusit si přijímací zkoušky nanečisto.

Ostré“ CERMAT testy z českého jazyka a matematiky je nutné absolvovat v jednom dni. Na český jazyk je vyhrazen čas 60 minut, na matematiku je 70 minut. Kalkulačky jsou zakázané, psací a rýsovací pomůcky je nutno mít vlastní.

Přijímačky nanečisto ve 2+2 škole matematiky se tuto zkoušku dětem snaží maximálně přiblížit a napodobují ji se vším všudy. Žák musí být na místě čtvrt hodiny před začátkem. První bude test z matematiky (70 min), druhý test z českého jazyka (60 min) a dvouhodinová přestávka je zkrácena pouze na 20 minut. Testování tak zabere jen tři hodiny čistého času.

Výhody přijímaček nanečisto ve 2+2 škole matematiky:

  • Pro tuto příležitost jsme vytvořili unikátní testy podle standardů a požadavků CERMATu jak z matematiky, tak českého jazyka. Nestane se tak, že by vaše dítě psalo již stejný nebo podobný test
  • Seznámíte se se strukturou testů z matematiky i českého jazyka
  • Naučíte se pracovat se záznamovým archem
  • Zjistíte, jak na tom jste a do termínu ostrých přijímacích zkoušek bude prostor a čas se zaměřit na to, co vás bude nejvíce trápit
  • Vzorové testy si budete moci odnést domů a následně s nimi pracovat v klasických hodinách doučování
  • Do týdne od nás do emailu dostanete opravené záznamové archy + krátký rozbor a doporučení, na co se zaměřit ke konci přípravy

Informace o zkouškách a termíny:

Zkoušky nanečisto určené pro žáky 5. a 9. tříd.
Kapacita je omezena.


1. Termín

Sobota 4.3.2023
OBSAZENO

9:00-11:30hod.

  • Matematika 9:00-10:10, přestávka 20 minut
  • Čeština 10:30-11:30

2. Termín

Sobota 18.3.2023
OBSAZENO

9:00-11:30hod.

  • Matematika 9:00-10:10, přestávka 20 minut
  • Čeština 10:30-11:30

Cena:

Garance vrácení ceny: V případě, že by nebylo možné přijímačky nanečisto v daném termínu pořádat z důvodu vládních opatření proti koronaviru, budou registrovaným žákům nabídnuty dvě náhradní varianty:
1. Možnost napsání zkušebních testů z domova v papírové formě
2. Navrácení uhrazené platby v plné výši


JEDEN termín

750 Kč


NOVĚ Přijímačky z domova 

700 Kč 

(Poštou na adresu zašleme testové zadání z matematiky i českého jazyka včetně klíče správného řešení + správného postupu řešení)